Příležitost dělá zloděje III.

28. března 2015 v 14:00 | The Small One |  Příležitost dělá zloděje
Tak, tady je slíbený díl. Opět je 18+!


Rozhodoval jsem se, jestli zůstat stát a dopřát mu ten výhled, nebo si sednou do vody, což bude pekelně pálit. Nakonec ze mě vypadlo zavrčení: "Nikdy jsi neviděl nahého kluka?"
"Nikdy jsem neviděl kluka, kterému stojí," opravil mě. Šťouchl do mého péra bičíkem - ten úchyl ho fakt tahá všude s sebou - a pozoroval, jak se houpe. "Neviděl jsem víc věcí, které doufám, že v následujících týdnech uvidím. Klekni si." Znovu mě chytil za paži, abych neuklouzl. Provaz od mého krku vzhůru se napjal.
Pálilo to přesně, jak jsem čekal, ale po chvíli to přestalo. Asi něco v té vodě, která mi sahala po zadek.
"Rozepnu ti ruce, ale nebudeš dělat žádné blbosti. Pak ti je připoutám k vaně." Všiml jsem si, že po stranách vany jsou kroužky na uchycení a od nich vedou krátké řetízky s karabinkami. Jasně. Měl to celé promyšlené. Povolil vodítko, které bylo konečně dost dlouhé, abych si mohl do vody sednout tak, že mi sahala k lopatkám. Začal mi mýt záda mýdlem s kořeněnou vůní, kterou jsem neznal. Bylo to tak příjemné, že jsem v jednu chvíli zasténal blahem. Miluju, když mi někdo sahá na záda. Rozhodně něco v té vodě. Cítil jsem se najednou klidný a uvolněný. Přesunul se přes krk k mým vlasům. V duchu jsem skoro viděl, jak tmavé prameny kontrastují s jeho bílými prsty. Položil mi dlaň zepředu na krk a přiměl mě zaklonit hlavu, aby mi mohl spláchnout šampon. Pak mi polil vodou obličej. Evidentně se mu líbilo, jak frkám, aby mi nenatekla do nosu, takže to ještě párkrát zopakoval. Dotkl se prstem mých rtů, lehkým tlakem mě přiměl je otevřít a prst mi přitlačil na jazyk. Natáhl se pro skleničku s vínem a trochu mi ho nalil do pusy. Bavil se tím, jak se napůl dusím, protože s prstem na jazyku se polyká fakt blbě.
"Trénuj to polykání," zasmál se, "budeš to potřebovat." Chvíli mi trvalo, než mi došlo, na co tím naráží. Na jeho klacek v mojí puse. A jeho semeno. Asi jsem se zatvářil dost zhnuseně, protože tu představu začal rozvádět. "Měl jsi někdy něčí penis v ústech?" Měl tvář jen kousek od mé díval se mi do očí. Jen jsem lehce zavrtěl hlavou. "Ani já ne. Všechno je jednou poprvé." Pak prst z mých úst vytáhl a začal mi mýt hrudník a břicho. Zase nejvíc pozornosti věnoval mým bradavkám a párkrát mě do nich docela surově štípl. Když se přesunul k podbřišku, cítil jsem, jak mi v chladnoucí vodě zase tvrdne.
"Klekni si." Najednou jsem měl vodu zase jen po zadek a moje koule se taktak dotýkaly vody. Pohladil mě na kyčli a pak sjel rukama k péru, na kterém mi stáhl předkožku a pečlivě ho umyl do všech záhybů. Když se dotkl žaludu, měl jsem pocit, že se mu udělám do ruky, jak jsem byl napjatý. Evidentně ho to napadlo také, ale těsně před orgasmem mě pustil. "Vyvrcholení si musíš zasloužit." Frustrovaně jsem zaúpěl. Hrál si se mnou jako kočka s myší a dobře to věděl. Měl jsem vztek na sebe, že mě vůbec vzrušuje, ale zároveň jsem byl vyděšený natolik, abych mu neodporoval. Sklouzl k mým kulkám, opláchl je a pak je pustil. "Předkloň se a roztáhni nohy." To druhé mi ve vaně moc nešlo. Přejel mi rukou po zadku a pak zajel mezi půlky. "Když budeš uvolněný, bude se ti to líbit. Když budu chtít, aby se ti to líbilo." Prstem od mýdla zajel kousíček dovnitř. Zasténal jsem nahlas. "Strkal sis tam někdy něco? Prst?"
"Prst do prdele? Zbláznil ses?"
"Může to být velmi příjemné, jak už teď jistě cítíš. Ale já tě tam chci šukat, a tvrdě, takže na to budeš muset přijít." Zase ho vytáhl.
"Já... já nechci..."
"To sis měl rozmyslet dřív, než jsi přišel bez pozvání k mé sestřenici a pokusil se ukrást moji kočku. Vždycky máš možnost říct, že chceš raději useknout ruku. Ale, jak jsem slíbil, já se vážnějším poraněním vyhnu." Plácl mě přes zadek, stručně mě domyl, osušil a pustil z vany. Zase mi spoutal ruce.
Pak přesunul pozornost k mému péru. "Chci, aby ses vymočil," ukázal ke kyblíku. "Podržím ti ho."
"Nejde to," zaprotestoval jsem vzápětí. "Potřebuju k tomu klid a soukromí."
"A navíc ti trochu stojí. To je oříšek, co?" posmíval se mi. "Prostě víc zatlač." Bylo těžké přestat myslet na to, že drží mého ptáka v ruce cizí chlap. "Jak se vlastně jmenuješ?" začal vyzvídat.
"Co je ti do toho?" odsekl jsem mu.
"Jenom chci vědět, jak ti mám říkat. Já jsem Adon. Jediný dědic tohohle zpropadeného hradu."
"Kayl." Všiml jsem si, že jsem mezitím změkl, a povedlo se mi se vyčůrat. Velký zvíře. To mi fakt chybělo. Kyblík někam posunul.
"Dobře, Kayle, šikovný. Otoč se k vaně, předkloň se a opři se o ni hrudníkem."
"Proč?"
Švihl mě bičíkem a na mokré kůži to moc příjemné nebylo. "Protože to říkám." Vzápětí jsem ucítil, jak mi do zadní dírky klouže něco hladkého a tenkého. "Aby sis zvykl na pocit, že tam něco máš. Zkus trošku zatlačit, jako bys byl na velké." Dál se ta věc trochu rozšiřovala, ale ne tak, aby to bolelo. Párkrát tím pohnul a to bylo dost příjemné. Pak to zasunul o kousíček hlouběji a najednou jsem cítil, že ta věc má zúžené místo, takže ve mně bude držet. "V nejširším místě to má sotva polovičku průměru mého penisu. O délce ani nemluvím. Každý den ti dám trošku větší. A až budeš dost pružný, budu tě šukat do zadku pokaždé, když na to bude mít chuť." Vyděšeně jsem se nadechl.


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jolly the Sad | Web | 28. března 2015 v 19:05 | Reagovat

OH MŮJ BOŽE TO JE CHUDINKA KAYL?

2 Jana | 29. března 2015 v 21:11 | Reagovat

Adon to má dobře vymyšlený a vypadá to, že mu fyzicky ublížit nechce. Zatím to vypadá, že si chce jenom hrát. Bohužel hračka moc spolupracovat asi nebude chtít.
(jak říka Jolly, chudinka Kayl)

3 malone | Web | 31. března 2015 v 15:24 | Reagovat

Eh, nevím, kdo by při Adonových hrách spolupracovat chtěl... Zatím spíš zkouší, co se mu líbí, a je u toho zatím dost něžný. Jo, chudinka Kayl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama