Wild horses

19. srpna 2015 v 14:01 | The Small One |  Letní výzva
Kayleigh dělala Summer Chalenge... A inspirovala mě k tomu, abych to také zkusila. Ale nejsem tak disciplinovaná, abych si dávala nějaké cíle. Takže to budou spíš náhodné střípky.
Ten dnešní je inspirován písničkou Bílým koním od skupiny Cop :)


Hanael prohrábl naposledy struny a nechal doznít kytaru. Upřel na Kayla světlé oči a ten se na něj přes oheň usmál. Vlastně nebylo třeba nic říkat - už dopoledne, když tomu "vandrákovi odnikud", jak ho označil jeho táta, ukazoval napjedla, si vysvětlili, že je Hanael natolik volnomyšlenkářský, aby si přiznal vzájemnou přitažlivost, a Kayl měl tu drzost, aby mu svou náklonnost dal najevo.
Zbytek dne se toulali po pastvinách. Vrátili se s trávou ve vlasech, kterou mu jedna z mladších sester pak vybírala se škodolibým smíchem z vlasů.
Nesnažil se ho tu udržet. Hanael na to nebyl - pořád kolem tolik lidí a tolik pravidel soužití. Nebyl stavěný na práci koňáka. Navíc Kayl si přiznával, že za pár let potká někoho o zimním slunovratu, takže nemá smysl se ho k sobě snažit připoutat. Ale pro těch pár horkých letních nocí někde v lukách byl prostě šťastný.
Byl pevně odhodlán mu před odjezdem ukrást pramen světlých vlasů. Ze sentimentu, aby nezapomněl. A aby ho dokázal pustit.
Protože Hanael by bez kytary a volnosti nebyl už on. Bez té světlé klisny, která jde i bez pobídnutí tam, kam si on usmyslí. Přijel jen s ní a tak i odjede.

Kayl vlastně už teď cítil bolestné sevření v hrudi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama